TR
EN
AR
RU
CN
ES
FR
JP
Yatırım ve Danışmanlık
 • A&S YATIRIM HOLDİNG
 • İŞTİRAKLERİMİZ
 • Yatırım ve Danışmanlık
 • Gayrimenkul ve İnşaatBankacılık ve FinansYatırım ve DanışmanlıkEnerjiSanayi ve ÜretimİhracatTurizmEğitimMedya

  Yatırım ve Danışmanlık

  Yatırım ve Danışmanlık

  Uluslararası standartta şirket değerleme yapan, şirket satışı, şirket alımı, şirket evlilikleri ve halka arz danışmanlığı hizmetleri veren kurumsal finansman şirketidir.
  Aşağıdaki hususlarda hizmet vermek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur:
  1)   Bankacılık ve finans sektöründe faaliyette bulunan diğer yatırım - yatırım danışmalığı şirketlerine ve yatırım fonlarına yönetim ve danışmanlık hizmetleri, ücretli raporlar ve öneriler doğrultusunda mikro ekonomik çözümler sağlamak.
  2)   Bu sektörlerdeki yılları aşkın tecrübesi ile uzmanlık alanına ilişkin olmak üzere, şirketlere özel ve nicel destek sunmak.
  3)   Finansal ve organizasyonel tanımlamalar yapmak.
  4)   Yükselen makroekonomik eğilimler doğrultusunda SWAT analizi yapmak.
  5)   Danışanlarının faaliyetlerini arttırmak, geliştirmek ve kaynak israfını azaltarak hemen her zaman kar oranını korumak maksadıyla, tarafsız biçimde mümkün olan her türlü veriyi ve kaydı incelemek.
  6)   Çalışanların performanslarını her alanda değerlendirmek.
  7)   Fayda ve kazanç odaklı şeffaf bir bütçelendirme ve yapılandırma sağlanarak; aynı zamanda uluslararası standartlar da göz önünde bulundurularak danışan şirketin tamamının yönetimine ilişkin kısa ve öz bir analiz yapmak, buna binaen şirket ihtiyaçları doğrultusunda spesifik öneriler sunmak.
  8)   Mevcut problemlere odaklanan ve plan geliştirmeye öncelik veren performans geliştirici organizasyonlara yardım etmek.
  9)   Organizasyonel değişim yönetimi asistanlığı, strateji gelişimi ve operasyonel gelişim hizmetleri sağlamak.
  10)   Yine problemlerin tanımlanmasına rehberlik etmek, etkin ve efektif performans sergilenmesini sağlamak amacıyla tavsiye niteliğinde hizmet sunmak ve bu doğrultuda özel metodolojilerini ve yöntemlerini kullanmak.
  11)   Uluslararası şirketlerin Türkiye’de şirket satın almalarına, Türk şirketlerinin yurt dışı yatırımlarına ve iç pazar şirket birleşmelerine aracılık yapmak.
  Tecrübeleri ışığında en iyi şekilde finansal danışmanlık hizmeti sunmayı hedefleyen ve şeffaflık ilkesiyle yürütülen bu süreç, danışmanlık hizmetinden faydalanan şirketler tarafından destek almaya da her daim açıktır. 

   

  facebook'ta paylaş
  twitter'da paylaş