TR
EN
AR
RU
CN
ES
FR
JP
Gayrimenkul ve İnşaat
 • A&S YATIRIM HOLDİNG
 • İŞTİRAKLERİMİZ
 • Gayrimenkul ve İnşaat
 • Gayrimenkul ve İnşaatBankacılık ve FinansYatırım ve DanışmanlıkEnerjiSanayi ve ÜretimİhracatTurizmEğitimMedya

  Gayrimenkul ve İnşaat

  Gayrimenkul ve İnşaat

  Kurucu ve asli şirketlerimizden biri olarak 2007’de kurulan A & S uluslararası gayrimenkul yatırım şirketi, körfez ülkelerinde konut ve ticarete elverişli gayrimenkuller dendiğinde akla ilk gelen öncü isimler arasında yer almaktadır. 12 yılı aşan tecrübesine dayanarak, başarıyla portföy ve inşaat yönetimi gerçekleştirmektedir.
  Şirket, ulusal yatırım fonlarının ve uluslararası gayrimenkullerin yapılanmasına yardımcı olmakla beraber yatırımcılarına da her türlü önlemi almaları amacıyla en yüksek seviyede piyasa istihbaratı sağlayarak bilgi erişimi olanaklarını arttırmaktadır.
  A & S uluslararası gayrimenkul yatırım şirketi, konum itibariyle İstanbul finans merkezinin tam kalbinde yer alan ofisleriyle kamusal ve özel sektörlerin üst düzey yöneticileriyle gayrimenkul geliştirme üzerine projeler geliştirmektedir. Aynı zamanda, 1.000'in üzerinde gayrimenkul yatırımcısı ve Londra, İstanbul, Dubai başta olmak üzere pek çok kritik noktadaki ortaklarından oluşan veri tabanı ile sürekli irtibat halindedir

  AS Ortadoğu Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı AŞ.

  Neo Gayrimenkul Yatırım Ve Dış Ticaret AŞ.

  Banco Immobilien Gmbh

  Quantum Real Estate İnvestment Co

  As Uluslararası Gayrimenkul İnşaat Yatırım Limited Şirketi

  Forrest Zekeriyaköy Projesi

  facebook'ta paylaş
  twitter'da paylaş