TR
EN
AR
RU
CN
ES
FR
JP
Bankacılık ve Finans
 • A&S YATIRIM HOLDİNG
 • İŞTİRAKLERİMİZ
 • Bankacılık ve Finans
 • Gayrimenkul ve İnşaatBankacılık ve FinansYatırım ve DanışmanlıkEnerjiSanayi ve ÜretimİhracatTurizmEğitimMedya

  Bankacılık ve Finans

  Bankacılık ve Finans

  A & R Capital Partners LLP - London

  A & R Capital Partners LLP; İspanya menşeli IFXBG Investment Banking Group ile Kuveyt menşeli ve Aswarna Group’un bir parçası olan A & S Joint Finansal Danışmanlık Şirketi’nin bağlı ortaklığı Rexcell Investment Holdings LLP arasında ortak teşebbüs olarak kurulan bir yatırım bankacılığı girişimidir. Şirket merkezi Londra Canary Wharf’ta olup Madrid’de de bir operasyonel destek ofisi mevcuttur. 
  A & R’ın asli ve kurucu ilkeleri; uluslararası finansal pazarlar bazında anlaşmalar yapmak, yine gelişmekte olan pazarlarda proje geliştirme ve projeleri hayata geçirme konusunda tecrübe edinmektir. A & R Group Londra’da, Berlin’de, Viyana’da, St. Petersburg’da, İstanbul’da ve Körfez ülkelerinde emlak geliştirme projelerinde bir altyapı tesis etme hazırlığı sürecindedir.
  Grup İngiltere’de projeleri için şeraite uygun şekilde özel özsermaye fonları tesis ederken, aynı zamanda yürüttüğü emlak projelerinin borçluları için düzenlenen faizsiz bono tahvillerinin kredi derecesini arttırmakla görevli uluslararası garantör şirketleri de bünyesinde bulundurmaktadır.  
  Grup’un ABD’li yatırım bankası ortakları ile stratejik ortaklık içinde çalıştığı bir diğer finansman enstrümanı ise proje halindeki inşaatlar için kiracı görevi üstlenen yatırım derecelendirme kuruluşlarıyla %100 proje finansmanlığı sağlamaktır. Bu hizmet günümüzün zorlu finans piyasaları göz önünde bulundurulduğunda eşsiz bir avantaj sunmaktadır.

  A & R Capital Partners LLP kendi ortakları haricindeki danışmanlara hizmet sağlamak hususunda oldukça seçicidir. Onaylanan danışmanlara Grup tarafından sağlanan danışmanlık hizmetleri:
  Grup’un özel yatırım aracılığı sunan kurumlar ve finansal kuruluşlarla tesis edilmiş olan ortaklığı vasıtasıyla faizsiz bono tahvilleri düzenlemek ve dağıtmak
  Finansal kuruluş bağlantıları, bilgili / basiretli yatırımcılar ve UHNWI vasıtasıyla yatırım yapmak ve birinci sınıf hizmet sağlayıcıları ile şeriate uygun özel öz sermaye fonu tesis etmek
  Emlak, enerji ve madencilik sektörleri için proje finanse etmek
  Yapısal finans
  Ticari emlak finans ve kredi kiralama, ABD ve Avrupa’nın kritik yerlerindeki yüksek değerde emlak varlıklarının edinimi
  Şirket evlilikleri, M & A
   ABD ve Avrupa şirketleri ve Körfez ülkelerindeki tarafları ile emlak, inşaat, enerji ve madencilik alanında ortak girişimler kurulması
   

  facebook'ta paylaş
  twitter'da paylaş